• +421 948 111 767
  • objednavky@kamienkovy-koberec.sk
Page Banner

O nás

Vitajte na našom e-shope.

V prvom rade som veľmi rád, že cez množstvo ponúk na kamenný koberec ste sa dopracovali až k nám.
Naša firma IDEADOM s.r.o. sa zaoberá predajom epoxidových živíc, pričom na týchto stránkach vám ponúkame jednotlivé epoxidové živice k realizácii kamenného koberca, alebo je možné objednávať celé systémy pre pokládku a realizáciu kamenných kobercov.

Nikdy nebudeme tvrdiť, že vieme všetko o kamennom koberci. Ale naše dlhoročné skúsenosti v predošlej práci, alebo neskôr vo vlastnej firme nám dávajú právo sa domnievať, že o tomto systéme "dlažby" vieme dosť.

Ponúknuť vám môžeme kvalitnú, overenú epoxidovú živicu, ktorá ma podstatný vplyv na životnosť kamenného koberca. Kameň ktorý ponúkamen, je zo zdrojov ktorý dlhodobo poznáme, vieme ako sa chová aj z dlhodobého hladiska tj. vo výsledku dostanete kamenný koberec, ktorý naplní vaše očakávania, funkčnosť a estetickú hodnotu.

Kedže kamenný koberec tvorí až 80%  kameňa (prírodný kameň), férovo povedané vieme garantovať bezproblémový výsledok v rámci 99,9% realizácii.

Našim zákazníkom ponúkame poctivé reálne možstvá v deklarovaných hmotnostiach, druh a kvalitu v primeranej cene, tak aby výsledná cena zodpovedala požadovanej výmere, kvalite a požadovanému vzhľadu.

Momentálne pracujeme hlavne formou e-shopu, pričom osobný odber je možný po vzájomnej dohode.
Aktualne pracujeme na priestoroch showroomu  a výdajného skladu v Malých Uherciach pri Partizánskom. Veríme, že sa nám tento zámer podarí najneskôr do roku 2021.